o čem to je

Vše Co Mám Ráda a Co Máš Rád

 

Vše začíná příběhem. Život je velký režisér. 

Můj život je příběh, který píši každý den.

Je to příběh lásky, lásky k sobě sama. Už jsem pochopila, že mít sebe sama na prvním místě, není sobeckost. Je to sebeúcta a uvědomění si své osobnosti a duše.

Jaký je tvůj příběh? Sdílej ho s ostatními ženami a  mitivuj je. Možná zrovna tvůj režisér má stejný scénář s tou, která čeká na tvou inspiraci. 

Přidej se k nám

Vše co mám ráda

Tipy a rady, recenze na základě zkušenosti zákazníků. Myslíme na vaše přání. Inspirujete nás k novým věcem. Poznáváme se vzájemně a sdílíme zkušenosti. Zapojte se do soutěží o krásné a hodnotné dárky. Inspirujte se vzájemně.

Dáme vám tipy na skvělé dárky. Poradíme vám, jak se dá s námi nakupovat levně a ještě na nákupech vydělat. Neutrácejte zbytečně, když nemusíte. Dostávejte dárky. Nakupujte chytře. Poradíme a ukážeme vám jak. CashBack je skvělá záležitost. Vy ho ještě nemáte? Tak na co čekáte? Poradíme a vy se nebudete muset o nic starat.

Vše co máš rád

Nezapoměli jsme ani na vás, na naše protiklady. Ukážeme vám svět vůní a krásy. jaký dárek zvolit pro svou milovanou. Nechte se inspirovat doporučením a příběhy jiných žen. Možná tím porozumte lépe i té své. 

Orientovat se ve světě vůní,není nic lehkého. důležité je vědět:  ‚‚vše co mám ráda‘‘ a vše, co máš rád. Pro muže jsme připravili mnoho tipů a rad na dárky, ale také pěknou řadu krásných pánských vůní a doplňků. Věříme, že i pánům udělají radost skvělé akce a bonusy. ale také poradíme s čím a jak udělat radost své milované a jak ji rozzářit oči. Nezapoměňte na svou ženu a ukažte ji, co pro vás znamená.

Doplńky a inovativní péče

Pečujeme o vás jako o vlastní

Krásné vůně

Vzorečky zdarma

Dárky a překvapení

Inovativní kosmetika

SPA a relaxace

Citáty

„Pokud ženu chválíš a dáš ji pozornost, bude jako hluboká studna citů a zalije tě láskou“

„Pokud ženu začneš peskovat, nevšímat se jí a kárat, stane se z ní tvúj úhlavní nepřítel“

„Pokud je žena milována, roste do krásy, ale pokud se cítí zbytečná a nepotřebná, začne strádat a život pro ni ztrácí smysl

Nenechte své krásné ženy, dcerky, maminky i babičky, pocítit, že tu jsou zbytečné a nepotřebné. Jsou to nádoby lásky, které nikdy nevysychají. Stačí jen trošku zapálit ohýnek všímavosti a důležitosti. Zažehnou plamenem lásky, který dokáže rozehřát i ledovce. A to přece není tak moc, za to, že nám daly náš život“

 

Napište nám

ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

7 + 3 =

Tento web není e-shop, ani nezodpovídá za kvalitu zboží. Je pouze informativního charakteru, založený na recenzích, zkušenostech a doporučení zákazníků a uživatelů. Zajistíme vám spolupráci a extra výhodné podmínky nákupu u prodejce včetně doručení ZDARMA vaší objednávky. 

Kde působíme

Praha a Česká Republika

Doprava nad 700,- KČ ZDARMA

Kontakt

+420 731 444 777
Stačí poslat sms

Pracovní dny

Po – Pá: 10h – 18h
Víkend po domluvě předem